حضور تماشایی؛ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با ملت ایران همصدا شدند

حضور تماشایی؛ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با ملت ایران همصدا شدند

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با ملت ایران همراه و همصدا شدند و حماسه‌ای دیگر آفریدند.

 

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته و پا به پای آحاد مردم ایران اسلامی چهلمین بهار انقلاب را گرامی داشتند.

شرکت‌کنندگان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بیزاری خود را از سیاست‌ها و جنگ طلبی‌های استکبار اعلام کردند.

برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و هنری بخشی از برنامه‌های جشن پیروزی انقلاب اسلامی بود که به همت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر مسیر راهپیمایی اقشار مختلف مردم در شهرهای گوناگون ایران اسلامی برقرار شد.

رؤسای واحدهای دانشگاهی، کانون‌های فرهنگی و هنری و تشکل‌های دانشجویی نیز در پیام‌های جداگانه‌ای این ایام را گرامی داشته و از حضور دانشگاهیان و مردم قدردانی و تشکر کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن آمادگی خود را برای خدمت در همه عرصه‌های موردنیاز کشور اعلام و دست در دست آحاد ملت تحت رهبری‌های حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، حماسه‌ای دیگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن رقم زدند و اعلام کردند که در پاسداری از آرمان‌های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهیم ورزید و با توکل به خداوند پرچم خونرنگ این نظام مقدس را به صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه الله اعظم (عج) خواهیم سپرد.

دانشگاهیان تاکید کردند که به جهانیان اعلام می کنیم؛ بدانید ما همچنان در بیعت می مانیم و با تمام فتنه انگیزی و دروغ افکنی دشمنان اسلام علیه انقلاب و رهبر عظیم الشان مان مبارزه می کنیم و از همه حقوق مسلم خویش در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای بزرگ علمی و فناوری بویژه انرژی صلح آمیز هسته ای و دستیابی به دانش فضایی، دفاع کرده و پایبند به انقلابمان می مانیم.