دانشجویان شهید مدافع حرم، برجستگان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی هستند

دانشجویان شهید مدافع حرم، برجستگان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی هستند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی افراد برجسته‌ای در حوزه فرهنگی به جامعه تقدیم کرده است که مهم‌ترین آن‌ها ۷۰ دانشجوی شهید مدافع حرم هستند.

دکترفرزاد جهان‌بین، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم آیین استقبال از نودانشجویان این دانشگاه که از صحفه اینستاگرام به آدرس iau۱۳۹۹  به‌صورت زنده در حال پخش است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از نظر علمی  و فرهنگی از جمله دانشگاه‌های شاخص و برجسته است.
 ‏
وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی افراد برجسته‌ای در حوزه فرهنگی به جامعه تقدیم کرده است که مهم‌ترین آن‌ها ۷۰ دانشجوی شهید مدافع حرم هستند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: دانشجویان باید فرصت تحصیل در دانشگاه را مغتنم بشمارند. نودانشجویان باید در کنار آموزش و پژوهش، به پرورش ابعاد شخصیتی خود توجه داشته باشند. هم‌چنین باید در فعالیت‌های دانشجویی و تشکل‌های دانشجویی فعال باشند؛ این تشکل‌ها بهترین فرصت برای ارتقای شخصیتی دانشجویان و نقش آفرینی اجتماعی آن‌ها است.

جهان‌بین خاطرنشان کرد: دانشجویان باید در کنار تحصیل، یک مهارت بیاموزند، از همین رو در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز آموزش و فرهنگی را راه‌اندازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: ۷۰ خدمت دانشجویی با حضور دانشجویان ارائه می‌شد که با راه‌اندازی سامانه دانشجویار این خدمات به‌صورت مجازی به دانشجویان ارائه خواهد شد. هم چنین این سامانه بازاری برای ارائه و فروش ایده‌ها و محصولات دانشجویان است تا زمینه‌ای برای کشف استعداد آن‌ها باشد.

معاون  فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: ما باید زمینه ظهور و بروز تواناهایی دانشجویان را فراهم کنیم. امیدواریم زمان تحصیل دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی یک دوره ماندگار برای آن‌ها باشد.

وی ادامه داد: ما در قالب کانون خانواده  و دانشگاه با خانواده‌های دانشجویان در ارتباط هستیم.