دومین فراخوان دعوت به همکاری تدریس درس اندیشه ها و وصایای امام خمینی(ره)

دومین فراخوان دعوت به همکاری تدریس درس اندیشه ها و وصایای امام خمینی(ره)

مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی در نظر دارد به منظور ساماندهی و تکمیل مدرسین مورد نیاز خود برای تدریس درس « اندیشه ها و وصایای امام خمینی(ره)» در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور از بین افراد واجد شرایط رشته های علوم انسانی، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه مدرسین مورد نیاز خود را جذب نماید.

شرایط و ضوابط دعوت به همکاری:

  1. تدریس این درس در مراکز استانها صرفاً با داشتن مدرک دکتری یا دانشجویان دکتری که « آزمون جامع» را گذرانده اند، امکان پذیر می باشد. مدرسان حوزوی نیز باید دارای مدرک سطح 4 یا در حال نگارش پایان نامه سطح 4 باشند.
  2. 2.       دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در حوزه علوم انسانی در واحدهای دانشگاهی غیر مرکز استان بلامانع می باشد.
  3. 3.       کسب امتیاز ۷۰ از ۱۰۰ در آزمون کتبی و مصاحبه ضروری می باشد.
  4. افراد متقاضی تدریس، بایستی ابتدائا با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، نسبت به ثبت نام در سامانه ثبت نام دومین آزمون تدریس درس اندیشه ها و وصایای امام خمینی(ره) اقدام لازم را به عمل آورند.
  5. 5.       ثبت نام داوطلبین دوره قبلی فراخوان بلامانع است.
  6. برگزاری کرسی‌های ترویجی و مقالات علمی و پژوهشی حوزه انقلاب اسلامی و اندیشه های امامین انقلاب اسلامی ۱۲ امتیاز مصاحبه را به خود اختصاص می دهد.
  7. مصاحبه علمی قبول شدگان مرحله کتبی در مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی برگزار می گردد.
  8.  زمان آزمون کتبی مجازی : شنبه 13/9/1400  ساعت ۱۰:۳۰

پس از موفقیت در مصاحبه به داوطلبان، مجوز تدریس به عنوان مدرس حق التدریس در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می گردد

ورود به صفحه ثبت نام اولیه